top of page

Rubber and Chemicals  

WhatsApp Görsel 2023-09-15 saat 12.06_ed

Technical Rubbers Excellent COmpounds

TRECO Kauçuk Avrasya Fuarında
( Salon 11, Stand 1127 )

3165.jpg
WebBanner3.jpeg

Salon : 11
Stand : 1127

KAUÇUK AVRASYA FUARI SEKTÖRÜN LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Kauçuk Avrasya 11. Kauçuk Teknolojileri, Kauçuk Ürünler ve Hammaddeleri Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından profesyonel katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak olan fuarda sektörün lider firmaları son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

FUAR GENİŞ KAPSAMI İLE ÖNE ÇIKIYOR

Sektör profesyonellerine 11. kez ev sahipliği yapacak olan fuar sektör liderleri için vazgeçilmez bir ticari platform sunuyor. Kauçuk mamullerden kauçuk hammaddelerine, kauçuk mamullerden laboratuvar teknolojilerine kadar sektörün tüm alanlarına hitap eden fuarda bu yıl 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı firmanın ve 70 ülkeden 7.500’ün üzerinde ziyaretçinin bir araya gelmesi bekleniyor.

SEKTÖRÜNDE AVRASYADAKİ TEK FUAR “KAUÇUK AVRASYA” SİZİ BEKLİYOR

Kauçuk sektöründe Avrasya’da düzenlenen tek fuar olma özelliği ile öne çıkan Kauçuk Avrasya Fuarı binlerce çeşit ürünü tek çatı altında inceleme, sektördeki yenilikleri yerinde takip etme, sektörün lider firmaları ile yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunuyor. Sektör adına benzersiz bir fırsat sunan fuarı ziyaret etme fırsatını kaçırmayın!

kroki_kaucuk_yeni.png
bottom of page