top of page

İnsan Kaynakları

Firma çalışma hayatı
Çalışanlar
Boş Pozisyonlar
Başvuru Formu

İnsan Kaynakları Politikamız;
Treco Kauçuk olarak, müşteri ve çalışan odaklı yaklaşımımız ile kurumun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, motivasyon ve bağlılığını arttırarak kurumda devamlılığını sağlamak, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve kurumsal performansı sürekli geliştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, çalışanlarımızın atamaları ile kariyer planlamalarını yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz. 

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak çalışanlarımızın yanında oluyor ve olacağız.Mevcut kadromuzun % ... 'inin uzun yıllardır firmamızda görev alması da izlediğimiz insan kaynakları politikamızın en net göstergesidir.

Treco Kauçuk bünyesinde, ekibimizde yer almak isterseniz CV'nizi info@treco.com.tr mail adresine gönderebilir ve/veya aşağıdaki iş başvuru formumuzu indirip el yazınızla doldurup bize iletebilirsiniz.

bottom of page